Huawei Watch GT 3 Elite: Luxusní design a chytré funkce v jednom

Huawei Watch Gt 3 Elite

AMOLED displej

Huawei Watch GT 3 Elite se pyšní nádherným AMOLED displejem, který posouvá vizuální zážitek z chytrých hodinek na novou úroveň. Technologie AMOLED (Active-Matrix Organic Light-Emitting Diode) zaručuje živé barvy, hlubokou černou a vysoký kontrast pro fantastickou čitelnost na přímém slunci. Displej hodinek Huawei Watch GT 3 Elite je pastvou pro oči ať už kontrolujete notifikace, prohlížíte si sportovní statistiky nebo jen obdivujete elegantní ciferník.

Díky vysokému rozlišení a jemnosti displeje je obraz neuvěřitelně ostrý a detailní. Odezva na dotyk je okamžitá a plynulá, takže navigace v menu a ovládání aplikací je radost. AMOLED displej Huawei Watch GT 3 Elite není jen krásný na pohled, ale také energeticky úsporný. Na rozdíl od LCD displejů, které vyžadují podsvícení celého panelu, AMOLED displeje rozsvěcují pouze pixely, které zobrazují barvu. To znamená, že černé pixely jsou skutečně vypnuté, což šetří baterii a umožňuje delší výdrž hodinek na jedno nabití.

Rozlišení 466 x 466 pixelů

Huawei Watch GT 3 Elite se pyšní AMOLED displejem s rozlišením 466 x 466 pixelů. Toto vysoké rozlišení zajišťuje, že veškerý obsah na displeji, ať už se jedná o notifikace, sportovní statistiky nebo ciferníky, je zobrazen s perfektní ostrostí a živými barvami. Díky jemnosti displeje je text snadno čitelný a grafika působí plynule a realisticky. Ať už jste v rušném prostředí nebo si užíváte klidnou procházku, displej Huawei Watch GT 3 Elite vám vždy poskytne jasný a detailní obraz.

Velikost 1,43 palce

S velikostí 1,43 palce se displej řadí mezi ty větší, ale stále si zachovává eleganci a padne i na užší zápěstí. AMOLED technologie zaručuje krásně syté barvy, vysoký kontrast a skvělou čitelnost i na přímém slunci. Díky jemnému rozlišení 466 × 466 pixelů si vychutnáte ostrý obraz při procházení notifikací, sledování sportovních statistik nebo používání aplikací. Ať už se jedná o elegantní ciferník hodinek k obleku nebo sportovní vzhled při běhu, velikost displeje Huawei Watch GT 3 Elite poskytuje dostatek prostoru pro zobrazení všech důležitých informací bez zbytečného zvětšování celého zařízení.

Operační systém HarmonyOS 2.0

Hodinky Huawei Watch GT 3 Elite pohání operační systém HarmonyOS 2.0, který je vyvinutý přímo společností Huawei. Díky němu se můžete těšit na plynulý a intuitivní uživatelský zážitek. Oproti předchozím verzím nabízí HarmonyOS 2.0 vylepšené uživatelské rozhraní, rychlejší reakce a přístup k bohaté nabídce aplikací.

Prostřednictvím obchodu AppGallery si můžete stáhnout aplikace pro sport, zdraví, zábavu a mnoho dalšího. Huawei Watch GT 3 Elite s HarmonyOS 2.0 vám umožní ovládat hudbu, přijímat notifikace z telefonu, sledovat vaši sportovní aktivitu a mnoho dalšího. Díky pokročilým senzorům a chytrým funkcím se hodinky stanou vaším nepostradatelným společníkem pro aktivní životní styl.

huawei watch gt 3 elite

Bluetooth 5.2

Huawei Watch GT 3 Elite se můžou pochlubit nejnovější verzí Bluetooth, a to Bluetooth 5.2. Co to pro tebe znamená? V podstatě ti to zaručí stabilnější a energeticky úspornější spojení s tvým telefonem. Díky tomu si užiješ plynulejší přehrávání hudby, spolehlivější měření sportovních aktivit a delší výdrž baterie. Ať už jsi vášnivý sportovec nebo jen hledáš stylové a chytré hodinky pro každodenní nošení, Bluetooth 5.2 v hodinkách Huawei Watch GT 3 Elite je skvělým bonusem, který oceníš.

Huawei Watch GT 3 Elite – elegantní spojení chytrých funkcí a luxusního designu. Tyto hodinky se pyšní safírovým sklíčkem odolným proti poškrábání, titanovým tělem a keramickou lunetou, která jim dodává prémiový vzhled.

Eliška Nováková

GPS, GLONASS, Galileo

Huawei Watch GT 3 Elite se pyšní podporou hned tří globálních navigačních systémů: GPS, GLONASS a Galileo. Tato trojice zaručuje přesné a spolehlivé určení polohy, ať už se nacházíte kdekoli na světě. GPS, systém vyvinutý Spojenými státy, je nejrozšířenější a poskytuje základní pokrytí. GLONASS, ruský systém, doplňuje GPS v oblastech s horší viditelností satelitů, například v husté zástavbě. Galileo, evropský systém, pak přináší další zpřesnění a zvýšení spolehlivosti. Díky podpoře všech tří systémů hodinky Huawei Watch GT 3 Elite excelují v přesnosti měření vzdálenosti, tempa a navigace, ať už se věnujete běhu, cyklistice nebo horské turistice. Ať už se vydáte kamkoli, Huawei Watch GT 3 Elite vám budou spolehlivým partnerem, který vás navede na správnou cestu.

Senzor srdečního tepu

Huawei Watch GT 3 Elite se pyšní pokročilým senzorem srdečního tepu, který je klíčový pro sledování vaší kondice a zdraví. Technologie TruSeen™ 5.0+ od Huawei využívá osm fotodiod uspořádaných do kruhu pro přesnější měření tepu. Tyto diody vysílají světlo do vaší pokožky a analyzují odražené světlo, čímž získávají informace o průtoku krve a tepové frekvenci.

Funkce Huawei Watch GT 3 Elite
Displej 1.43" AMOLED barevný dotykový
Výdrž baterie Až 14 dní (typické používání)
Voděodolnost 5 ATM
GPS Ano
Měření tepu Ano
NFC platby Ne

Algoritmus Huawei TruSeen™ 5.0+ byl vylepšen o pokročilé filtrování šumu, což zajišťuje přesné měření i během náročných aktivit, jako je běh, plavání nebo jízda na kole. Díky tomu můžete sledovat svůj srdeční tep v reálném čase a optimalizovat svůj trénink.

huawei watch gt 3 elite

Senzor srdečního tepu v hodinkách Huawei Watch GT 3 Elite také umožňuje celodenní monitorování srdeční frekvence, a to i během spánku. To vám poskytuje komplexní přehled o vašem zdraví a pomáhá vám identifikovat případné abnormality. Na základě údajů o srdečním tepu vám hodinky Huawei Watch GT 3 Elite poskytují personalizovaná doporučení pro zlepšení vaší kondice a zdravého životního stylu.

Měření SpO2

Huawei Watch GT 3 Elite disponují funkcí měření SpO2, tedy saturace kyslíkem v krvi. Tato funkce je užitečná pro sledování vaší kondice a celkového zdraví. Hodinky využívají pokročilé senzory a algoritmy k měření úrovně kyslíku v krvi, a to jak během dne, tak i v noci. Měření SpO2 je důležité, protože nízká hladina kyslíku v krvi může být příznakem zdravotních problémů, jako jsou spánková apnoe nebo srdeční choroby. Díky funkci měření SpO2 na Huawei Watch GT 3 Elite můžete mít přehled o svém zdraví a včas rozpoznat případné problémy. Je však důležité si uvědomit, že měření SpO2 chytrými hodinkami nenahrazuje lékařské vyšetření. Pokud máte obavy o své zdraví, vždy se poraďte s lékařem.

Voděodolnost 5 ATM

Hodinky Huawei Watch GT 3 Elite se pyšní voděodolností 5 ATM. Co to ale přesně znamená v praxi? V podstatě to znamená, že hodinky zvládnou tlak vody odpovídající hloubce 50 metrů. To ale neznamená, že s nimi můžete bezstarostně skočit do bazénu a plavat do hloubky.

Hodnocení 5 ATM je spíše indikátorem odolnosti proti náhodnému ponoření do vody. Můžete si s nimi bez obav mýt ruce, sprchovat se a hodinky si poradí i s deštěm nebo cákanci vody. Plavání v bazénu by jim také nemělo uškodit, ale pro potápění nebo jiné vodní sporty s vysokým tlakem vody nejsou vhodné.

Pro tyto aktivity je potřeba hledat hodinky s vyšším stupněm voděodolnosti, ideálně s označením "vhodné pro potápění". Pamatujte, že voděodolnost se může časem snižovat, například vlivem opotřebení těsnění. Proto je důležité o hodinky pečovat a pravidelně kontrolovat jejich stav.

huawei watch gt 3 elite

Výdrž baterie až 14 dní

Hodinky Huawei Watch GT 3 Elite se pyšní působivou výdrží baterie, která dosahuje až 14 dní. Toto je umožněno kombinací několika faktorů. Za prvé, hodinky jsou vybaveny energeticky úsporným procesorem Kirin A1 vyvinutým společností Huawei. Tento procesor je speciálně navržen pro nositelná zařízení a optimalizuje spotřebu energie bez kompromisů ve výkonu. Za druhé, hodinky využívají inteligentní algoritmy pro správu energie, které se učí vaše návyky a přizpůsobují se jim. To znamená, že hodinky automaticky upravují jas displeje, frekvenci snímání srdečního tepu a další parametry tak, aby šetřily baterii, aniž by to ovlivnilo funkčnost. Díky této pokročilé technologii a inteligentní správě energie se můžete spolehnout na to, že Huawei Watch GT 3 Elite vás udrží v chodu po celý den, ať už se věnujete jakýmkoli aktivitám. Ať už jste v práci, sportujete nebo si užíváte volný čas, nemusíte se obávat, že by vám došla energie.

Materiál: titan, keramika, safír

Huawei Watch GT 3 Elite se pyšní prémiovými materiály, které podtrhují jeho elegantní vzhled a odolnost. Pouzdro hodinek je vyrobeno z titanu, kovu známého svou lehkostí a vysokou pevností. Titan je hypoalergenní, takže je vhodný i pro citlivou pokožku. Displej chrání odolné safírové sklíčko, které je vysoce odolné proti poškrábání. Safír je po diamantu druhým nejtvrdším materiálem na stupnici tvrdosti, takže displej vašich hodinek bude vypadat jako nový po dlouhou dobu. Zadní strana hodinek, která se dotýká vašeho zápěstí, je vyrobena z keramiky. Keramika je příjemná na dotek, odolná proti opotřebení a má vynikající tepelnou vodivost, což přispívá k přesnějšímu měření tepu. Kombinace titanu, keramiky a safírového skla dělá z Huawei Watch GT 3 Elite luxusní doplněk, který vydrží náročné zacházení a zároveň bude vypadat skvěle po mnoho let.

Hmotnost 54 g

S hmotností pouhých 54 gramů (bez řemínku) padnou Huawei Watch GT 3 Elite na zápěstí jako ulité. Tento model, vyrobený z lehké a odolné titanové slitiny, je ideální pro celodenní nošení, ať už se věnujete sportu, práci nebo relaxaci. Nízká hmotnost hodinek nijak neubírá na jejich odolnosti. Huawei Watch GT 3 Elite se pyšní odolností proti vodě do 5 ATM a splňují náročný standard odolnosti MIL-STD-810H. Můžete se tak na ně spolehnout i při náročných aktivitách a v extrémních podmínkách. Ať už jste vášnivý sportovec, elegantní businessman nebo prostě jen hledáte chytré hodinky, které vás nebudou tížit na ruce, Huawei Watch GT 3 Elite s hmotností pouhých 54 gramů jsou skvělou volbou.

huawei watch gt 3 elite

Cena

Huawei Watch GT 3 Elite jsou luxusnější variantou populárních chytrých hodinek Watch GT 3. Jak už to u prémiovějších modelů bývá, i zde si za luxus připlatíte. Cena Huawei Watch GT 3 Elite se pohybuje v rozmezí od 7 000 Kč do 9 000 Kč v závislosti na prodejci a aktuálních slevách.

Za tuto cenu dostanete hodinky s elegantním designem, který podtrhuje titanové tělo a safírové sklíčko. Tyto materiály zaručují vysokou odolnost vůči poškrábání a nárazům. Kromě prémiového vzhledu se můžete těšit na pokročilé funkce pro sledování zdraví a sportovních aktivit.

Ačkoliv je cena Huawei Watch GT 3 Elite vyšší než u základního modelu, stále se jedná o konkurenceschopnou nabídku v segmentu chytrých hodinek s prémiovým designem a pokročilými funkcemi.

Dostupnost na trhu

Huawei Watch GT 3 Elite se oficiálně prodávají v České republice. Zákazníci si je mohou zakoupit u oficiálních prodejců Huawei, jako jsou například Alza.cz, Datart, CZC.cz a Mall.cz. Kromě e-shopů jsou hodinky dostupné i v kamenných prodejnách těchto obchodníků.

Cena Huawei Watch GT 3 Elite se liší v závislosti na prodejci a zvoleném řemínku. Obecně se pohybuje okolo 7 000 Kč.

Před nákupem doporučujeme porovnat ceny u různých prodejců a zkontrolovat dostupnost vybraného modelu a řemínku.