Umělá inteligence Headline for www.extra.cz, section internet: Umělá inteligence ovládá internet? Tohle musíte vědět!

Www.extra Cz

Extra.cz: Zábava a novinky online

Extra.cz je jedním z nejnavštěvovanějších zpravodajských webů v České republice. Nabízí širokou škálu článků z oblasti showbyznysu, celebrit, krimi, sportu a dalších. Web je známý svým bulvárním zaměřením a rychlým zpravodajstvím. Extra.cz denně přináší aktuální informace, exkluzivní rozhovory a drby ze světa slavných. Návštěvníci webu se můžou těšit na fotografie a videa z akcí, zákulisí i soukromí celebrit. Extra.cz je ideálním místem pro ty, kteří se chtějí pobavit, dozvědět se novinky ze světa showbyznysu a zrelaxovat u čtení lehkých článků.

Co najdete na Extra.cz?

Na webu Extra.cz najdete pestrou směs informací ze světa českých a zahraničních celebrit. Žádný drb nám neunikne! Přinášíme vám žhavé novinky, pikantní drby, exkluzivní rozhovory a fotografie, které jinde nenajdete. Zajímá vás, co se děje v životě slavných? Chcete vědět, kdo se s kým rozešel, kdo čeká rodinu nebo kdo se objevil na večírku? To vše a mnohem více najdete na stránkách Extra.cz.

Náš tým zkušených redaktorů pro vás denně sleduje dění ve světě showbyznysu a přináší vám ty nejzajímavější informace. Kromě článků a fotogalerií u nás najdete i videa, blogy a diskuze, kde můžete sdílet své názory s ostatními čtenáři. Extra.cz je zkrátka váš průvodce světem celebrit, kde se dozvíte vše jako první!

Proč je Extra.cz tak populární?

Webové stránky www.extra.cz jsou fenoménem české online mediální scény. Denně lákají statisíce čtenářů a stávají se častým zdrojem konverzací na sociálních sítích. Co stojí za jejich popularitou? Především je to zaměření na témata, která hýbou českým šoubizem a společností. Extra.cz se nebojí kontroverze a sází na atraktivní titulky a poutavé fotografie, které upoutají pozornost čtenáře. Rychlost a aktuálnost jsou dalšími trumfy Extra.cz. Redakce webu pracuje v nepřetržitém provozu a přináší čerstvé zprávy z domova i ze světa doslova každou minutu.

Extra.cz také aktivně využívá sociální sítě, kde má početnou základnu fanoušků. Díky sdílení článků a diskuzím se tak informace z webu šíří rychlostí blesku. Není pochyb o tom, že Extra.cz zvládá pravidla online světa na jedničku. Nabízí obsah, který je snadno stravitelný, emotivní a provokuje k reakci. Ať už na Extra.cz hledáte pikantní drby, aktuální zprávy nebo prostě jen zábavu na pár minut, s největší pravděpodobností tam najdete to, co hledáte.

Nejnovější zprávy z domova i ze světa

Vítejte u nejžhavějších zpráv z domova i ze světa, které pro vás denně sledujeme na Extra.cz! Naše redakce vám přináší ty nejzajímavější události z oblasti politiky, showbyznysu, sportu i černé kroniky. Zjistěte, co se děje u nás i ve světě, a buďte vždy v obraze. Nenechte si ujít exkluzivní rozhovory s celebritami, reportáže z místa dění a strhující investigativní články. Ať už vás zajímá cokoli, na Extra.cz to najdete. Sledujte nás i nadále a nenechte si ujít žádné důležité zprávy!

www.extra cz

Bulvární drby a pikantnosti ze života celebrit

Naše stránky Extra.cz jsou vaší vstupenkou do světa bulvárních drbů a pikantností ze života slavných. Sledujeme celebrity na každém kroku, abychom vám přinesli ty nejžhavější novinky, exkluzivní rozhovory a pikantní detaily z jejich soukromí. Zjistíte, kdo se s kým rozešel, kdo se chystá na svatbu a kdo se stal terčem skandálu. Náš tým zkušených redaktorů pro vás denně pročesává internet, sociální sítě a další zdroje, aby vám nic neuniklo. Ať už vás zajímají filmové hvězdy, zpěváci, influenceři nebo sportovci, na Extra.cz najdete vše, co potřebujete vědět o jejich životě. Nečekejte a ponořte se do světa bulváru s námi!

Zajímavosti ze světa internetu a technologií

Věděli jste, že webové stránky www.extra.cz jsou vaší každodenní dávkou novinek ze světa internetu a technologií?

Naše redakce pro vás pečlivě vybírá ty nejzajímavější události, trendy a novinky, abyste byli vždy v obraze.

Sledujte www.extra.cz a buďte v obraze!

Soutěže o hodnotné ceny

Na webových stránkách www.extra.cz najdete spoustu zajímavých soutěží o hodnotné ceny. Zapojit se do nich je snadné a rychlé. Stačí sledovat naše stránky a facebookový profil, kde pravidelně zveřejňujeme aktuální soutěže. Hraje se o elektroniku, kosmetiku, poukazy do obchodů a mnoho dalšího. Soutěžíme s vámi každý týden a výhry posíláme po celé České republice. Neváhejte a zkuste své štěstí! Sledujte pravidelně naše stránky a facebookový profil a zapojte se do soutěží o hodnotné ceny.

Extra.cz na sociálních sítích

Jsme tam, kde jste vy, a přinášíme vám nejžhavější zprávy, exkluzivní rozhovory a zábavné příspěvky přímo do vašeho feedu.

Najdete nás zde:

  • Facebook: facebook.com/Extra.cz - Nejzajímavější články, fotky, videa a diskuze.
  • Instagram: @extra.cz - Exkluzivní fotky, zákulisní informace a rychlé zprávy.
  • TikTok: @extra.cz - Vtipné scénky, trendy z Extra.cz a zábavný obsah.

Připojte se k nám a buďte součástí světa Extra.cz!

www.extra cz

Kontakt na redakci Extra.cz

Máte-li pro nás tip na článek, zajímavou informaci nebo chcete upozornit na chybu na webových stránkách www.extra.cz, neváhejte se na nás obrátit. Redakce Extra.cz je vám k dispozici na emailové adrese redakce@extra.cz.

Vlastnost www.extra.cz iDnes.cz
Zaměření Bulvární zprávy a celebrity Zprávy, politika, sport
Cílová skupina Široká veřejnost Vzdělanější čtenáři se zájmem o aktuální dění

Naše redakce sídlí v Praze a sdružuje zkušené novináře, kteří denně přinášejí aktuální informace z Česka i ze světa. Snažíme se o objektivní a nestranné zpravodajství, které vám pomůže utvořit si vlastní názor.

Vaše názory a zpětná vazba jsou pro nás důležité. Proto neváhejte a napište nám, co se vám na Extra.cz líbí a co bychom naopak mohli zlepšit. Děkujeme, že jste s námi!

Reklama na Extra.cz

Extra.cz je jedním z nejnavštěvovanějších zpravodajských webů v České republice. Denně přináší aktuální zprávy, drby ze světa celebrit, sportovní výsledky a další zajímavosti ze světa showbyznysu. Pokud hledáte rychlé a stručné informace, Extra.cz je tou pravou volbou.

Web Extra.cz se vyznačuje přehledným designem a snadnou navigací. Na hlavní stránce najdete přehled nejdůležitějších událostí dne, v horní části webu pak menu s rozcestníkem do jednotlivých sekcí. Nechybí ani sekce s videi, kde najdete rozhovory s celebritami, reportáže z akcí a další zajímavý obsah.

Extra.cz je ideálním místem pro všechny, kteří se chtějí rychle a snadno dozvědět, co se děje ve světě. Díky svému širokému záběru si na Extra.cz najde to své opravdu každý.

Prohlášení o ochraně osobních údajů

Vážně bereme ochranu Vašich osobních údajů a zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Toto prohlášení o ochraně osobních údajů popisuje, jak shromažďujeme, používáme, sdílíme a chráníme Vaše osobní údaje, když navštěvujete naše webové stránky www.extra.cz.

Shromažďujeme osobní údaje, které nám dobrovolně poskytnete, jako je Vaše jméno, e-mailová adresa a další kontaktní údaje, když se zaregistrujete k odběru našeho zpravodaje, zúčastníte se soutěže nebo ankety, nebo nás kontaktujete prostřednictvím našeho webového formuláře.

www.extra cz

Dále shromažďujeme informace o Vašem používání našich webových stránek, jako je Vaše IP adresa, typ prohlížeče, operační systém, navštívené stránky a čas strávený na stránkách. Tyto informace shromažďujeme pomocí souborů cookie a podobných technologií.

Vaše osobní údaje používáme k tomu, abychom Vám mohli poskytovat naše služby, jako je zasílání zpravodaje, personalizace obsahu, zobrazování relevantní reklamy a odpovídání na Vaše dotazy.

Vaše osobní údaje můžeme sdílet s našimi důvěryhodnými partnery, kteří nám pomáhají s provozem našich webových stránek a poskytováním našich služeb. Tito partneři jsou povinni chránit Vaše osobní údaje a používat je pouze v souladu s našimi pokyny.

Máte právo na přístup ke svým osobním údajům, jejich opravu, výmaz a omezení zpracování. Máte také právo podat stížnost u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Toto prohlášení o ochraně osobních údajů můžeme čas od času aktualizovat. O všech změnách Vás budeme informovat prostřednictvím našich webových stránek.

Na www.extra.cz se vždycky ztratím v záplavě slev a akcí. Je to jako ráj pro lovce výhodných nákupů!

Eliška Procházková

Podmínky užívání webu Extra.cz

Vítejte na webových stránkách www.extra.cz. Prosíme, před jejich užíváním si pečlivě přečtěte tyto podmínky. Používáním tohoto webu souhlasíte s dodržováním níže uvedených podmínek. Pokud s těmito podmínkami nesouhlasíte, prosím, opusťte tyto webové stránky a nevyužívejte je. Provozovatelem těchto webových stránek je společnost Extra Online Media, s.r.o., se sídlem Praha 5, Na Hřebenech II 1718/10, PSČ 150 00, IČO: 24226976, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 173280 (dále jen "provozovatel").

Obsah těchto webových stránek je určen pouze pro informační a zábavní účely. Provozovatel nenese odpovědnost za správnost, úplnost a aktuálnost obsahu těchto webových stránek. Provozovatel si vyhrazuje právo kdykoli a bez předchozího upozornění změnit obsah těchto webových stránek. Uživatelé nesmí tyto webové stránky používat k nezákonným účelům nebo k šíření nezákonného obsahu. Uživatelé nesmí zasahovat do technického provozu těchto webových stránek. Provozovatel si vyhrazuje právo omezit nebo zablokovat přístup uživatelů k těmto webovým stránkám v případě porušení těchto podmínek.

www.extra cz

Publikováno: 02. 07. 2024

Kategorie: internet

Autor: Karel Čapek

Tagy: www.extra cz | webové stránky www.extra.cz