Bing Bar

Chcete-li mít kvalitní panel nástrojů, pak není třeba nijak zdlouhavě hledat a můžete si klidně nastavit takový, který vám bude plně vyhovovat. Každý internetový prohlížeč má pochopitelně na počátku svůj panel nástrojů, nicméně není problém nainstalovat si j jakýkoli jiný dle svých představ. Zajímavou volbou je bezesporu Bing bar. Tento panel nástrojů je součástí prohlížeče bing.com, který vlastní Microsoft. Mít kvalitní lištu ve svém prohlížeči je ideální hlavně tehdy, když chcete rychle něco najít. Bing toolbar je vynikajícím panelem nástrojů především proto, že přímo nabídne hned několik možností. Na otázku, co je Bing bar, je možné tedy odpovědět hned několika způsoby. V první řadě je Bing tool bar především vyhledávač. Jestliže tedy zadáte právě jeho prostřednictvím nějaké slovo anebo sousloví, pak se dočkáte zobrazení výsledků, které se vám mohou a nemusejí hodit. Další odpovědí na to, co je Bing bar, může být i to, že se jedná o soubor dalších nástrojů, které mohou při běžném listování na internetu pomoct.

Nástroje Bing Baru

Ze základních nástrojů, kterými je Bing bar vybaven, je třeba uvést počasí. Potřebujete-li momentálně znát aktuální počasí, stačí se jen kliknout přímo na ikonu a vše máte jako na dlani. Když se rozhodnete Bing bar stáhnout, rozhodně nebudete mít žádný problém. Volit je možné jak cestu přes anglicky psané webové stránky anebo i přes česky psaný web.

Download

Na webu bingtoolbar.com lze stáhnout anglickou verzi tohoto panelu nástrojů. Bing bar download nabídne ve spodní části obrazovky a vy si jen po kliknutí na pole download můžete stáhnout rychle a bez komplikací. Pokud ale chcete Bing toolbar stáhnout v českém prostředí, pak je ideální zadat webovou adresu www.bingtoolbar.com/cs-CZ. U prohlížečů nemá Bing tool bar žádný problém. Ostatně Bing bar Firefox klidně nabídne jako svou hlavní nástrojovou lištu.

Co je Bing Bar

Podobně ale může také zobrazovat Bing bar Chrome prohlížeč od Google. Ten patří mezi nejznámější prohlížeče a nástrojová lišta Bing bar se k němu hodí. Mnohé informace o Bing baru mohou poskytnout webové stránky www.bingtoolbar.com. Samozřejmě, že Bing bar download tady také najdete, takže si můžete panel nástrojů pohodlně stáhnout. Co je Bing bar také prozrazují i některé další nástroje, které jsou pro tento panel nástrojů charakteristické. Jde například o možnost správy Facebookového profilu. Základní informace o nástrojové liště Bing bar, které naleznete na webových stránkách bingtoolbar.com už samy o sobě prozrazují mnohé o tom, že Facebook lze ovládat tímto způsobem velmi efektivně. Bing toolbar download nabídne i na této anglické verzi webových stránek a vše tady uvidíte v detailním provedení. Jako jednu z možností panelů nástrojů poskytuje Bing bar Internet Explorer. Tento velký prohlížeč může být doplněn kvalitní nástrojovou lištou. Jinak ale také využívá Bing bar Opera a také několik dalších prohlížečů. Rychlejší a kvalitnější vyhledávání se tak stane realitou. Co se týká samotného stažení a nainstalování panelů nástrojů Bing bar, tak není prakticky nic jednoduššího.

Instalace a odinstalace lišty

Bing toolbar download poskytuje naprosto jednoduše, takže tento panel nástrojů zdarma může stáhnout každý uživatel. V určitých případech se může stát i to, že se vám Bing bar jako panel nástrojů nebude příliš líbit a jednotlivé nástroj nebudou úplně ideální z pohledu vašich požadavků. Bude-li tomu tak, můžete se Bing Baru klidně zbavit.

Bing bar uninstall vymyslel také vcelku důmyslně a není problém nainstalovat si nějakou jinou lištu nástrojů, která by vám mohla vyhovovat poněkud více. I přesto se ale takovýchto lidí najde málo a Bing bar se těší velké oblibě nejen mezi facebookovými fanoušky.

Publikováno: 17. 10. 2023

Autor: Karel Čapek

Tagy: bing bar | co je bing bar | bing tool bar | bing toolbar | bing toolbar download