Centrum.cz Email

Věděli jste o tom, že centrum.cz email vytvořil jako jednu z prvotních služeb, která se na tomto portále vlastně ukázala? Centrum a atlas.cz mail provozují hned na 3 doménách, do kterých se můžete zaregistrovat. Centrum přihlášení emailu vložil na hlavní stranu tohoto portálu v pravé části webových stránek. Na samotný Mail Centrum přihlášení vytvořil velice jednoduše, tak že zadáte Vaše ID (tedy Váš mail) a heslo. Pro ty, kteří hledají na portále centrum.cz přihlášení email nabízí možnost využití i mobilních zařízení. Asi už nebude třeba představovat, jaké základní funkce pro email Centrum vlastně vytvořil, proto se spíše, zaměříme na funkce, které nejsou až tak obvyklé a nebo o ni lidé často ani neví, že existují. První z nich je možnost využití zápisníku, který pro email Centrum vytvořil velice jednoduše tím, že vstoupíte do sekce "zápisník" a pak už jen kliknete na "nová poznámka" a jednoduše si jí vytvoříte a uložíte.

Pro ty, kteří zde budou mít velké množství poznámek, tak je zde jednoduchá funkce, kterou pro email centrum.cz naprogramoval a sice možnost roztřídit poznámky do jednotlivých složek například jako pracovní, rodinné, osobní a podobně.

Kapacita E-Mailu

Základní kapacita, kterou po prvním email centrum.cz přihlášení obdržíte je pouze 20 MB a maximálně 10 tisíc zpráv. Je to sice poměrně málo, ovšem v nastavení emailu Centrum nabízí možnost zdarma aktivovat takzvanou velkou schránku, která je prozatím omezena na 5 GB a více než 33 tisíc zpráv.Centrum mail ale vylepšuje a do budoucna chce vytvořit neomezenou schránku. Navíc, když si aktivujete tuto velkou schránku, tak obdržíte na Centrum email účtu zdarma 15 SMS do libovolných sítí, které se jistě hodí. Portál www.centrum.cz email obohatil o možnost roztřízení kontaktů a mailů podle druhů, což Vám umožní snadnější vyhledávání starších zpráv.

Co dále Centrum eMail nabízí?

Jelikož asi nikdo nemá rád spamy, které jsou všudypřítomné, tak centrum.cz email vylepšil AntiSpam, díky kterému se Vám spamy nebudou objevovat v hlavních příchozích zprávách, ale v sekci pro to speciálně určené. Pravdou je, že se může stát, že by Vám tento AntiSpam zařadil do těchto zpráv i některé adresy, od kterých byste chtěli přijímat zprávy, proto v nastavení www.mail.centrum.cz najdete možnost utvoření výjimek pro některé adresy, či dokonce možnost vypnutí tohoto AntiSpamu. Služba Centrum email v tomto nastavení také nabízí možnost blokování adres, které Vás nějakým způsobem obtěžují, a nechcete od nich přijímat zprávy. Jedna ze zvláštních funkcí, kterou centrum.cz mail zdokonalil a nemají to všechny e-mail služby jiných portálů, je připojování schránek. To znamená, že například může Centrum email.cz účet připojit do jednoho a jakmile tedy provedete na centrum mail přihlášení, tak zde uvidíte i zprávy ze Seznamu, Gmailu, Yahoo a všech ostatních účtů, které máte založené v jiných portálech a propojíte si je.

Email centrum.cz určil k tomu, aby to byl pro Vás jakýsi primární účet a nemuseli jste se přihlašovat na jiné účty, kde nebudete mít žádné nové příchozí zprávy. V tomto ohledu jistě centrum.cz mail vytvořil dobře a má díky tomumírně navrch, ovšem co se týče kapacity a jiných vymožeností, tak ještě stále dost ztrácí.

Ostatní funkce

Další zajímavá funkce, kterou má mail.centrum.cz je možnost upozorňování na mobil pomocí SMS, jakmile Vám přijde nová mail zpráva. Pokud si potrpíte na tom, jaké pozadí má Váš mail účet, tak www.centrum.cz email upravil, abyste si mohli vybrat motivy vzhledu v různých barvách a provedeních. Tento mail Centrum vytvořil tak, aby byl plnohodnotný a výhodou je, že se nesnaží dělat nějaké zbytečně velké aktualizace, které by výrazně změnily vzhled a ovládání účtu. Je tedy jen na Vás, zda-li se tuto službu rozhodnete využít, či nikoliv a pro ty, kteří se rozhodnou a hledají na portále Centrum přihlášení email nabízí skutečně rychlou registraci a ještě rychlejší přihlášení v pár krocích

Registraci můžete provést na tomto odkaze.