Firmy.cz od Seznamu

Portál Seznam nabízí pomoc pro všechny lidi, kteří potřebují najít nějakou firmu. Ať již jsou to restaurace a hospody, které hledáme k využití obědové pauzy, nebo k rodinné návštěvě či oslavě o víkendu. Na www.firmy.cz tak najdeme restaurace, bary, cukrárny, vinárny motoresty nebo rychlá občerstvení po celé ČR. Díky výběru typu hledaného zařízení a kraje, pak snadno a rychle najdeme provozovnu, o kterou máme zájem. Portál Firmy.cz, ale neslouží pouze k hledání. Je velmi vhodný i pro firmy, které mohou na tento portál přidat svoji firmu zcela zdarma. Přidáním firmy na portál seznam firmy, získají velkou reklamu, která je nic nestojí, ale která jim přivede zákazníky, a tím znásobí jejich tržby. Navíc při jakékoliv změně je na portálu Firmy.cz od Seznamu nabídka úpravy údajů, která je také zdarma. Najít v dnešní době způsob, jak zviditelnit svoji firmu, a to navíc zdarma, je nesnadné. Obzvláště restaurační a pohostinské služby již několik měsíců pociťují dopady zdražování a mnoho z nich tuto situaci již nedokáže ustát a skončí. I díky portálu firmy.cz tak může každý majitel pomoci udržet svou provozovnu nad vodou, ať už se jedná o firmy ve velkých městech, jako jsou firmy v Praze, firmy v Brně, nebo firmy v Ostravě.

Zviditelněte svou firmu na internetu!

A právě od jara až do podzimu, kdy mohou tyto provozovny nalákat více návštěvníků, i vzhledem k výletům a dovoleným, kterých v tomto období přibývá, je každá reklama skvělým tipem, jak získat povědomost o tom, kde provozovna je a co nabízí. Portál Seznam Firmy ale nabízí aktuální databázi firem s různými obory. Díky vybrání daného oboru je pak hledání firmy jednodušší a časově nenáročné. Pro firmy, které mají zájem o zviditelnění po celé ČR, pak slouží přesný a podrobný návod, který najdou na Seznamu. Ten firmám radí, jakým způsobem je možné se zaevidovat, co by měl zápis obsahovat, a co naopak nesmí v popisu činnosti být.

Seznam firem na Firmy.cz

Portál www.firmy.cz nabízí i cenné rady, jak vložit zápis zdarma a co má obsahovat a také, jaká jsou pravidla pro placené firemní zápisy. Přidání zápisu na firmy.cz trvá pouhých 24 hodin. Katalog firem obsahuje i seznam e-shopů a velkoobchodů, elektro výrobků a počítačů, různých úřadů a institucí, a také veškeré dostupné informace o autobazarech či servisech automobilů. Mezi vyhledávané obory na www.firmy.cz pak rozhodně patří i seznam služeb a řemesel. Zde pak jsou například cestovní, jazykové, finanční, počítačové, právní, bezpečnostní a mediální služby, ale také seznam krejčovství, nabídka astrologie a přepravy, anebo nabídka ohňostrojů. Tento seznam firem nabízí zviditelnění všem firmám, podnikatelům a živnostníkům. A to nejen těm, kteří mají své webové stránky, ale i těm, kteří nemají vlastní webové stránky. Zápis v tomto seznamu pak pro ně může znamenat velké rozšíření klientely. V zápisu totiž každý může uvést základní údaje, kterými jsou adresa, telefon, email, případně webové stránky, pokud je máte. Součástí záznamu ale také může být mapka, podle které Vás kdokoli a kdekoli najde, otevírací doba a stručný nebo obšírný seznam Vaší činnosti a seznam toho, co nabízíte. I proto seznam firem obsahuje již více, než 450 000 firem různých velikostí a živnostníků.

Katalog firem z celé ČR

Není důležité být v telefonním seznamu, ale rozhodně je důležité být na internetu, který denně používá v České Republice statisíce lidí jak pro práci, tak také pro zábavu. Zápis na firmy.cz je podmíněn uvedením IČO Vaší společnosti, aby nebylo možné do katalogu přidávat neexistující firmy, nebo živnostníky, což by například mohlo být zneužito k přidávání nových neexistujících subjektů pouze za účelem získání zpětného odkazu z katalogu při uvedení nějaké webové adresy.

Díky tomuto pravidlu tento katalog obsahuje skutečně kvalitní seznam firem a živnostníků, který je manuálně pravidelně kontrolován administrátory portálu. Katalog firmy.cz je největší katalog firem v ČR, proto pokud vlastníte firmu, nebo jste živnostník, zcela určitě zápis své firmy do tohoto katalogu nevynechejte. Katalog obsahuje také řazení na základě měst, můžete si tedy jednoduše vyhledat firmy podle největších českých měst dle kategorií, jaké jsou například firmy Praha, firmy Brno, nebo firmy Ostrava. Tato databáze firem je skutečně velmi rozsáhlá a lze se v ní velmi jednoduše a přehledně orientovat.

Publikováno: 17. 10. 2023

Autor: Karel Čapek

Tagy: firmy.cz | seznam firmy | seznam firem | www.firmy.cz | firmy praha