Hry.cz - Hry Online

Seznam Hry.cz je asi nejznámější Český herní portál, který provozuje firma Seznam. Jde o herní server, kde naleznete více jak 5 000 her. Většinou se jedná o hry online, které si jednoduše spustíte ve Vašem prohlížeči a během několika vteřin můžete začít hrát. Online hry Seznam nabízí uživatelům zcela zdarma, což znamená, že je může hrát kdokoliv bez nutnosti registrace. Jelikož asi každý hrál někdy online hry a většinou víme, oč vlastně jde, tak bychom se rádi zaměřili na to, jak se tento herní portál liší od ostatních. Hlavním rysem, které mají Seznam Hry je, že zde takřka nenajdete násilné nebo jinak nevhodné hry, u kterých bychom nechtěli, aby je naši potomci hráli. Také můžeme říct, že portál www.hry.cz je jeden z mála serverů, který klade velký důraz na bezpečnost osobních informací. Nové hry na Seznamu jsou pravidelně přidávány, tudíž by se neměli nudit ani uživatelé, kteří zde chodí pravidelně. Seznam hry.cz jsou většinou zábavné, jednoduché a nových her také nepřibývá zbytečně moc, jak tomu bývá u ostatních portálu, kdy se potom ztrácíte. Hry Seznam.cz, jsou rozdělené do mnoha kategorií, o kterých si budeme ještě povídat níže.

Jak začít hrát

Při vstupu na tento portál uvidíte vybrané hry, které si hráči spustili nejčastěji. Barevné provedení webové stránky Hry.cz je bíle až světle modré, takže se lehce čte jakýkoliv text, který zde najdete. Jakmile si ze seznamu her vyberete nějakou hru, tak na ní pouze kliknete. V popředí dané hry Seznam umístil velmi nápadnou velkou žlutou ikonu "Hraj hned", kdy po jejím kliknutí se tato hra spouští, ale než se spustí, tak budete muset ještě pár vteřin počkat, než shlédnete reklamu, která trvá zhruba 10 vteřin.

Jednoduchá navigace na webu

Tyto online hry Seznam opravdu propracoval tak, aby se v prostředí mohl zorientovat opravdu každý, hry mají pod výše uvedenou žlutou ikonou obrázek ze hry a stručný popis, co bude Vaším cílem, popřípadě když se jedná o nějakou složitější hru, tak i nějaký krátký návod. Pod popisem u každé seznam.cz hry je ještě kolonka "ovládáni". Na tomto portálu, najdete také několik desítek her, které jinde nenajdete. Jedná se o specifické Seznam Hry.cz, kdy si můžete zdarma stáhnout do Vašeho počítače demo verzi a pokud Vás tato hra bude bavit, tak si jí můžete koupit. Cena každé této hry na Seznamu je 99 Kč a platí se pomocí SMS. Po odeslání této SMS Vám do 30 vteřin přijde aktivační kód do mobilního telefonu a tento kód následně vložíte do stáhnuté demo hry a poté máte už všechna vylepšení a nová kola k dispozici.

Hry pro dívky i pro děti

Na internetové stránce www.hry.cz se můžete přihlásit na Váš Seznam účet, popřípadě se zaregistrovat. Výhod, které přináší přihlášení do služby hry.cz je mnoho. Jedna z nich je například možnost využití integrovaného komunikátoru s názvem Kecálek, kde je připojena spousta hráčů, se kterými si můžete psát. Hry Seznam.cz mají také dobře propracované žebříčky u jednotlivých kategorií her, ve kterých se sbírají body, takže pokud se přihlásíte, můžete uložit Vaše dosažené skóre, které poté ostatní hráči uvidí. Seznam.cz hry jsou tedy také vhodné pro ty, kteří rádi soutěží s ostatními. Nyní bychom si mohli povědět něco o některých kategoriích her, které projekt Hry.cz nabízí. Mezi jednu ze základních patří bezesporu hry pro dívky, které často obsahují hry typu oblékání panenek nebo virtuální nakupování oblečení a podobně. Dále zde najdete hry pro nejmenší, které jsou snadno ovladatelné a hlavním cílem je rozšiřování fantasie, myšlení a motoriky malých dětí. Také jsou zde akční hry pro kluky, kteří hledají něco více vzrušujícího, jsou to například souboje rytířů, střílení z luku a podobně. U dětí jsou také velice oblíbené Mario hry, kterých zde najdete celou řadu. Jedná se o různé modifikace či vylepšení této hry, které starší ročníky znají z televizních her.

Hry pro děti

Mnohé dětské hry jsou dokonce přeložené do českého jazyka, tudíž pro malé školáky nebude problém přečíst samotný příběh některých her. Web www.hry.cz také, mimo jiné obsahují závodní hry, kterých zde najdete velké množství. Nejhranější a nejvyužívanější jsou však hry pro dva a více hráčů, kterých je zde kolem dvaceti avšak můžete je hrát s kýmkoliv. Kupříkladu je zde hra "Slovní fotbal", kterou můžete hrát s Vaším přítelem tak, že mu jednoduše pošlete odkaz, který se vygeneruje, přítel na něj klikne a pak se do hry napojíte oba a hrajete proti sobě. Tyto online hry zdarma můžete hrát s kýmkoliv, kdo má připojení k internetu.

Dokonce jsou zde zavedené různé ligy, což je v podstatě přehled nejlepších reálných hráčů, kterým můžete napsat a třeba si s nimi i dát duel. Možná Vás někdy napadla otázka, proč jsou takřka všechny online hry pro děti a dospělé zdarma. Důvod je jednoduchý a tím jsou všudypřítomné reklamy, které se Vám zobrazují při každém spuštění hry.

Placená verze Hry.cz

Pokud by Vám to ale vadilo a chtěli byste se těchto reklam zbavit, můžete to udělat jednoduše tak, že si koupíte tzv. "pro" účet, který můžete koupit maximálně na jeden rok, a po tuto dobu Vás reklamy obtěžovat nebudou. Seznam.cz hry jsou skutečně velmi rozmanité, a proto zde najdete i mnoho her, které byste tady třeba nečekali. Mezi ně můžou patřit i například automaty hry zdarma bez registrace. Pokud tento herní web navštívíte, tak si můžete být jistí tím, že se nudit nebudete a zkrátíte si dlouhé chvíle, kdy nemáte co dělat. Automaty hry zdarma si můžete spustit kdykoliv.

Podle volně dostupných zdrojů je zajímavé, že v posledních měsících jsou Seznam hry navštěvované více ženami než muži. Na závěr tedy můžeme říci to, že pokud si chcete odpočinout od fyzické námahy nebo třeba potřebujete Vaše děti nějak zabavit, pak jsou tyto hry zdarma jistě skvělou volbou. Hry Seznam.cz jsou originální a to je také důvod, proč je hrají denně tisíce lidí.

Publikováno: 17. 10. 2023

Autor: Karel Čapek

Tagy: hry.cz | seznam hry.cz | hry seznam.cz | www.hry.cz | seznam hry | hry na seznamu | online hry