Internet: Jak zrušit Disney Plus a ušetřit

Jak Zrušit Disney Plus

Přihlášení k Disney Plus

Než se vrhneme na to, jak zrušit Disney+, pojďme si říct, jak se k této streamovací platformě vlastně přihlásit. Možná se ptáte, proč je to důležité vědět, když se bavíme o zrušení. Důvod je prostý – způsob zrušení se liší podle toho, jak jste se k Disney+ přihlásili.

Existuje několik způsobů, jak si pořídit předplatné. Můžete se zaregistrovat přímo na webových stránkách Disney+, stáhnout si aplikaci do chytrého telefonu (Android nebo iOS) a přihlásit se tam, nebo využít nabídky vašeho poskytovatele televizních služeb. Každá z těchto možností má svá specifika, a proto je důležité vědět, jak jste se k Disney+ přihlásili, abyste ho mohli bez problémů zrušit. V následujících odstavcích si podrobně popíšeme, jak zrušit předplatné v závislosti na způsobu vaší registrace.

Výběr profilu účtu

Před zrušením předplatného Disney+ se ujistěte, že jste přihlášeni k účtu, ze kterého chcete předplatné zrušit. Disney+ umožňuje vytvoření více profilů pod jedním účtem, takže je důležité zvolit ten správný. Pokud jste se omylem přihlásili pod profilem člena rodiny nebo spolubydlícího, neuvidíte možnost zrušení předplatného. V takovém případě se odhlaste a znovu se přihlaste pomocí přihlašovacích údajů hlavního účtu, který je propojen s platební metodou. Teprve po přihlášení k tomuto hlavnímu profilu budete moci spravovat a zrušit své předplatné Disney+.

Nastavení účtu Disney Plus

Pokud přemýšlíte, jak zrušit Disney Plus, nejste sami. Proces zrušení předplatného Disney Plus je naštěstí docela jednoduchý, ať už jste se zaregistrovali přes web Disney Plus nebo prostřednictvím aplikace třetí strany, jako je Google Play nebo Apple.

Než ale zrušíte Disney Plus, mějte na paměti, že zrušením předplatného Disney Plus ztratíte přístup ke všem filmům, seriálům a pořadům. Pokud jste se zaregistrovali prostřednictvím třetí strany, budete muset předplatné zrušit prostřednictvím dané služby.

Zrušení Disney Plus je snadné a zvládnete to během pár minut. Pokud si to ale rozmyslíte, vaše přihlašovací údaje zůstanou aktivní ještě 10 měsíců.

Správa předplatného

Zrušení Disney+ je naštěstí snadné a rychlé, ať už jste se zaregistrovali přímo nebo přes třetí stranu. Pokud

Funkce Disney+
Zrušení online Ano
Zrušení přes zákaznickou podporu Ano

Důležité informace

Před zrušením Disney+ se ujistěte, že jste si vědomi všech důsledků. Zrušením předplatného ztratíte přístup ke všem filmům, seriálům a pořadům na Disney+. Pokud jste se zaregistrovali prostřednictvím třetí strany, jako je Google Play nebo Apple, postupujte podle jejich pokynů pro zrušení. Po zrušení předplatného budete mít stále přístup k obsahu Disney+ až do konce vašeho fakturačního cyklu. Pokud si to rozmyslíte, můžete se kdykoli znovu přihlásit k odběru. Nezapomeňte, že zrušení Disney+ neovlivní vaše další předplatné, jako je Netflix nebo HBO Max.

jak zrušit disney plus

Potvrzení zrušení

Po úspěšném zrušení předplatného Disney+ od vás obdržíte potvrzovací e-mail. Tento e-mail slouží jako důkaz o zrušení a obsahuje důležité informace, jako je datum ukončení předplatného. Ujistěte se, že si tento e-mail uložíte pro případ, že byste ho v budoucnu potřebovali. Pokud potvrzovací e-mail o zrušení neobdržíte, zkontrolujte složku s nevyžádanou poštou. Pokud tam e-mail nenajdete, obraťte se na zákaznickou podporu Disney+ a ověřte si stav svého předplatného. I po zrušení předplatného budete mít přístup k Disney+ až do konce aktuálního fakturačního období. Po tomto datu se již nebudete moci přihlásit ani streamovat obsah. Pokud se rozhodnete obnovit své předplatné, můžete tak učinit kdykoli na webových stránkách Disney+.

Přístup k Disney Plus

Zrušení Disney+ je snadné a zvládnete to sami. Není potřeba kontaktovat zákaznickou podporu. Pro zrušení Disney+ se stačí přihlásit ke svému účtu na webu Disney+. V nastavení účtu najdete sekci "Předplatné", kde si můžete předplatné Disney+ zrušit. Po zrušení budete mít přístup k Disney+ až do konce aktuálního fakturačního období. Pokud jste se zaregistrovali přes třetí stranu, jako je Google Play nebo Apple App Store, musíte zrušit předplatné přímo u nich. Pro zrušení Disney+ přes Google Play otevřete aplikaci Obchod Play a v ní "Předplatné". Vyberte Disney+ a zrušte předplatné. Pro zrušení Disney+ přes Apple App Store otevřete aplikaci Nastavení a klepněte na své jméno. V sekci "Předplatné" vyberte Disney+ a zrušte ho.

Obnovení předplatného

Pokud jste si to rozmysleli a chcete se k Disney+ vrátit, obnovení předplatného je snadné. Stačí se přihlásit ke svému účtu Disney+ a postupovat podle pokynů na obrazovce. Mějte na paměti, že obnovení předplatného vám bude účtováno ihned, a to za celé zúčtovací období. Pokud jste své předplatné zrušili před koncem zúčtovacího období, budete mít přístup k Disney+ až do konce tohoto období, i když obnovíte předplatné dříve.

jak zrušit disney plus

Nezapomeňte, že Disney+ může průběžně aktualizovat své ceny a podmínky. Před obnovením předplatného si proto vždy zkontrolujte aktuální informace na webových stránkách Disney+.

Ať už se rozhodnete pro obnovení předplatného nebo ne, doufáme, že jste si užili sledování Disney+.

Kontakt na podporu

Stále si nevíš rady s deaktivací Disney+? Nezoufej, nejste v tom sami! Mnoho uživatelů shledává proces zrušení trochu komplikovaný. Naštěstí je tu tým zákaznické podpory Disney+, který ti s tím rád pomůže. Můžeš je kontaktovat telefonicky, emailem nebo prostřednictvím online chatu. Pokud preferuješ rychlou odpověď, doporučujeme ti využít chat, kde se s tebou spojí zástupce podpory během pár minut. Pro komplexnější dotazy je vhodnější emailová komunikace, kde můžeš detailně popsat svůj problém. Ať už zvolíš jakoukoli možnost, tým podpory Disney+ je ti plně k dispozici a pomůže ti s deaktivací tvého předplatného. Neboj se na ně obrátit, jsou tu od toho, aby ti pomohli!

Alternativní platformy

Pokud hledáte alternativy k Disney+, máte na výběr z mnoha dalších streamovacích služeb. Netflix je oblíbenou volbou s rozsáhlou knihovnou filmů, seriálů a dokumentů. HBO Max nabízí obsah od HBO, Warner Bros. a DC Comics. Pro fanoušky sportovních přenosů je tu možnost zvolit si O2 TV Sport nebo Voyo Sport. Pokud dáváte přednost filmům a seriálům s českým dabingem, můžete vyzkoušet platformy jako Voyo, Skylink Live TV nebo Lepší.TV. Pro milovníky filmů a seriálů z celého světa je tu možnost předplatit si Amazon Prime Video. Ať už hledáte jakýkoli typ obsahu, určitě najdete streamovací službu, která bude vyhovovat vašim potřebám a preferencím. Než se ale pro nějakou platformu rozhodnete, doporučujeme si prostudovat nabídku programů, ceny a dostupné funkce, abyste si vybrali tu nejlepší variantu pro vás.