Kupi.cz - porovnávání a hlídání cen

Představujeme portál Kupi.cz, který najdete na webové adrese http://www.Kupi.cz/ a jehož cílem je zajištění služby hlídání cen v supermarketech, ale i dalších řetězcích spotřebního zboží a potravin. V Česku se totiž stále více potvrzuje, že na slevách lze skutečně ušetřit. Zatímco totiž běžné ceny potravin a zboží každodenní potřeby stoupají, akční ceny naproti tomu mají stále více sestupnou tendenci. Slev je ale dnes již tolik, že snaha udržet si v nich alespoň minimální přehled je většinou časově náročná. Jestliže si snažíte hlídat ceny zboží, které nakupujete a tudíž na zboží denní spotřeby v rozumné míře ušetřit, ale tištěné letáky Vás spíše zahlcují, než přehledně informují, potom byste účinnou pomoc mohli najít právě na adrese http://www.Kupi.cz/. Jedná se o zcela ojedinělý a ve svém provedení komplexní způsob, jak snadno a rychle získat přehled o akčních cenách a slevách v obchodech, které buď navštěvujete pravidelně anebo v nichž se zrovna výjimečně nacházíte.

Nešetříte nakonec tedy jen své peníze, a to ve výsledku v nemalých částkách, ale protože Vám odpadne zdlouhavé listování tištěnými letáky, které ani v současné době kvůli jejich ohromnému množství nelze provést důsledně, ušetříte si také mnoho cenného času. Navíc Vám ještě letáky Kupi pomohou od množství papírového odpadu v domácnosti.

Slevy na Kupi.cz

Ve srovnání s tištěnými letáky a dalšími způsoby informování o výhodných nabídkách najdete pod odkazem http://www.Kupi.cz/ celou řadu předností, skvělých způsobů organizace a systémově precizních detailů. Efektivně a pěkně pohromadě najdete na Kupi.cz slevy všech velkých potravinových řetězců, hypermarketů, supermarketů a dalších obchodů, takže si snadno vyhledáte novinky z místa, kde běžně nakupujete a o zboží, které běžně nakupujete. Pod adresou http://www.Kupi.cz/ slevy máte k dispozici Kupi.cz slevy, kde můžete procházet kompletní nabídku zboží s akčními cenami a Kupi slevy nebo letáky Kupi s podrobným přehledem akčních nabídek zboží jednotlivých obchodů. A pokud by Vám tištěný leták z Vašeho supermarketu přeci jen chyběl, tak ke stažení Kupi.cz leták nabízí v sekci „Letáky online“, kterou najdete na adrese http://www.Kupi.cz/ letáky. Jak se však ukázalo, tak možnost stáhnout si letáky Kupi využilo v loňském roce pouhých 10 % registrovaných uživatelů.

Potvrzuje to jen skutečnost, že Kupi.cz zvolilo správný směr, neboť zájem o listování Kupi.cz letáky akčních slev je malý a ke stažení Kupi.cz leták poskytuje jen jejich opravdu skalním příznivcům.

Jak to celé funguje?

Formulář na newsletter
Slevy si můžete nechat zasílat i na Váš e-mail, stačí jej zadat do jednoduchého formuláře.

Kupi je služba, která pod webovým odkazem http://www.Kupi.cz/ umožňuje jednoduché online vyhledávání v aktuálních akcích supermarketů, hypermarketů či drogerií. K uživatelsky snadnému a jednoduchému vyhledávání slouží katalog Kupi.cz. Akční ceny Kupi můžete na www Kupi.cz přitom prohledávat buďto podle druhu jednotlivého zboží, které nakupujete pravidelně anebo můžete prohledávat kompletní seznam „akční ceny Kupi“.

Ostatní výhody

Další výhody stránky Kupi.cz/slevy budete moci využívat, jakmile si založíte Kupi účet. Pod svým účtem si každý uživatel snadno vytvoří svůj nákupní seznam sestavený ze zboží aktuálně umístěném v sekci „Akční ceny Kupi“, seznam si následně může odeslat na svůj mobilní telefon nebo email, vytisknout a v supermarketu už s nákupním seznamem po ruce neztrácet mezi regály zbytečně čas. Pokud nezbyde před nákupem čas na tvorbu vlastního seznamu, vždy je tu možnost, kdy po stažení Kupi.cz leták navrhuje využít pro orientaci v samotném obchodě. Díky službám Kupi.cz pobyty v obchodech a supermarketech zkrátíte na nezbytné minimum a šetříte čas.

Nákupní seznamy

Svůj nákupní seznam hravě doplníte i o položky, které zrovna nejsou v akci, a to snadným přepnutím na seznam zboží z položky Kupi akce a Kupi slevy. Stejně tak si i v seznamu zboží, kde najdete kompletní výpis nabízených produktů, můžete po provedení registrace a otevření svého Kupi účtu nastavit hlídání Vašeho oblíbeného zboží. Jakmile se například objeví Vaše oblíbené mléko v akci Kupi, Kupi to Vám okamžitě zašle zprávu na Váš email. O Vaše Kupi.cz mléko anebo Kupi.cz banány bude vždy postaráno, a ze zřetele neztratíte ani své nepostradatelné Kupi pivo budvar anebo cenu Kupi.cz másla.

Slevy z Vašeho okolí

Oblíbené letáky
Na webu Vám systém automaticky nabídne nejoblíbenější letáky z Vašeho okolí.

Portál www Kupi cz nejenže Vám umožní najít všechny Kupi slevy Vašeho oblíbeného zboží nebo značek, ale díky službě http http://www Kupi.cz/slevy a jejímu unikátnímu lokalizačnímu nástroji je možné určit Vaši polohu a nabídnout Vám tak ze seznamu www Kupi.cz obchod ve Vašem okolí. Kromě obchodů v Praze najdete na Kupi cz i ten svůj v části Kupi.cz brno nebo Kupi.cz ostrava, ale i v dalších větších městech. Samozřejmě máte ke každému jednotlivému obchodu, který na Kupi.cz zvolíte, k dispozici také Kupi.cz letáky.

Dalším úžasným prvkem, který prostě nikde jinde nenajdete je přehled Aktuální a chystané slevy produktu, který nejenže informuje o stávajících a nadcházejících slevách Vámi zvoleného zboží, ale údaje jsou navíc doplněny o řadu dalších užitečných údajů. Na http:// www.Kupi.cz/ slevy se rovněž dozvíte přesné období, po které daná sleva trvá, zda jsou v nabídce pouze vybrané druhy produktu a například i údaje o omezení množství zakoupeného na osobu. S www.Kupi.cz slevy Vás nikdy nepřekvapí, pokud se sleva bude vztahovat pouze na držitele zákaznické karty daného obchodu, protože i takový údaj na http:// www.Kupi.cz/ slevy získáte. Všechny slevy jsou navíc na Kupi cz pro jejich nejlepší přehlednost řazeny podle výhodnosti.

Recenze a trendy

Kupi.cz recenze a trendy můžete sledovat v podrobných tiskových zprávách na webu http www Kupi.cz anebo se svými přáteli sdílet na Facebooku. Dozvíte se řadu zajímavých tipů například o tom, v kterém období roku je nákup určitého druhu zboží nejvýhodnější anebo jaké jsou tendence vývoje cen jednotlivých potravin pro nadcházející období. A jak se od nich následně odvíjí akcni slevy Kupi.

Služba Kupi, která hlídá akční ceny v supermarketech, byla spuštěna na podzim 2012. Kupi.cz denně přináší na adrese http://www.Kupi.cz/ 4500 slev aktuálních z 21 obchodních řetězců, v databázi má celkem 9000 prodejen. Navíc se jedná o službu, která každému uživateli ušetří desetitisíce a přitom je zcela zdarma a novinky o ní jsou přístupné také na sociálních sítích. Jak říká jeden ze zakladatelů portálu, Martin Kadlčík: „slevy v Česku táhnou“. Tvůrci webových stránek www Kupi se tak pokusili vyjít českému zákazníkovi maximálně vstříc a usnadnit mu orientaci v nepřeberném množství slevových nabídek.

A ten, jak se zdá, jejich snahu ocenil. Po dvou letech od spuštění služby na adrese htt://www.Kupi.cz/se na portálu Kupi.cz registrovalo přes 200 tisíc uživatelů a průměrná denní návštěvnost se koncem loňského roku pohybovala mezi 50 a 60 tisíci návštěvníky. V nejbližších obdobích se očekává také zavedení řady dalších novinek pro uživatele aplikace v mobilních telefonech.