Sauto.cz - Prodej levných aut online

Sauto je největším portálem pro inzerci motorových vozidel v České republice. Tuto stránku denně navštíví cca 60 tisíc lidí. Tento server prošel v průběhu několika let značnými změnami. Poslední větší aktualizace sauto.cz byla v roce 2012, kdy přibyly pokročilé funkce vyhledávání a mírně se změnil design této stránky. Portál Sauto provozuje společnost Seznam. Některé může zajímat, jak vlastně tento server funguje. Jeto velmi jednoduché. Soukromé osoby nebo firmy, které prodávají nové, či ojeté automobily, zaplatí portálu www.sauto.cz za zveřejnění tohoto inzerátu. Cena zveřejnění jednorázového inzerátu na dobu 7 či 14 dní stojí v rozmezí 59 až 99 Kč. Pokud však na sauto.cz plánujete dávat inzeráty pravidelně, můžete to mít díky různým výhodám značně levnější. Pokud chcete tedy přidat na www.sauto.cz nějaký inzerát, musíte se nejdříve zaregistrovat. Poté můžete vytvářet nové inzeráty, ke kterým je dobré přiložit co nejvíce fotografií, abyste zvýšili šanci, že Vaše vozidlo prodáte.

Také byste měli vyplnit co nejvíce údajů o prodávaném vozidle (stav tachometru, značka, karoserie, platná STK a další.). Na hlavní straně jsou na www.sauto.cz auta osobní. Můžete si vybrat, zda si chcete vyhledat na Sauto auto osobní, ojeté nebo havarované. Dále si můžete vybrat značku (například Škoda, Kia, Audi atd.) a přesný model. Můžete si zadat, jaký by měl být maximální stav tachometru, do kolika Kč chcete auto pořídit, rok výroby, palivo a typ karoserie.

Filtrování nabídky automobilů

Jakmile si toto nadefinujete, tak pouze kliknete na tlačítko "Zobrazit". Po kliknutí Vám vyjedou na sauto.cz inzerce prodejce aut, které splňují zadané požadavky. Pokud je i nadále pro Vás výpis aut příliš velký, můžete si zde ještě nastavit rozšířené hledání, kde můžete zadat maximální spotřebu, zemi původu, počet airbagů, objem motoru, výkon a jiné parametry. Také má portál Sauto leasing kolonku, kde vám vyjedou automobily, které budete mít na splátky. Sauto leasing inzeráty má nejčastěji jako přenechání splácení leasingu od jiné osoby.

Autobazar sauto.cz nabízí nejčastěji ojeté vozy, ovšem najdou se zde inzeráty na úplně nové, či téměř neoježděné automobily. Autobazar sauto.cz má v seznamu několik desítek značek, jako je například Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroën. Najdou se zde ale i méně známé značky jako například Gonow a GMC. Pokud náhodou hledáte nějakou značku, kterou jste v seznamu nenašli, pak budete muset zaškrtnout políčko "ostatní". Zde má www.sauto.cz auta ostatních značek.

Nabídka luxusních vozů i značek

Autobazar Sauto nabízí i inzeráty luxusních značek jako jsou Ferrarri, Aston Martin, Lamborghini a podobně. Osobní automobily nejsou to jediné, co sauto.cz inzerce nabízí. Vybrat si můžete i z nabídky užitkových automobilů, které vyrábí automobilky, jako je Renault, Opel, Mitsubishi nebo třeba Mercedes-Benz. Ve třetí kategorii zase najdete nákladní automobily různého data výroby. Najdete zde třeba nové nákladní automobily značky Tatra, Volkswagen, Volvo a jiné. V další kategorii sauto.cz nabízí inzerci motocyklů. Celkem je zde zhruba 1000 různých inzerátů.

Můžete si opět nastavit, jaký bude maximální výkon stroje, stáří, stav tachometru a podobně. Značky, které zde najdete, jsou například Suzuki, Honda, BMW, Aprilia a další. Sauto má dále ještě několik kategorií, kde najdete čtyřkolky, náhradní díly, autobusy, obytné přívěsy atd. Sauto bazar má velké množství inzerátů a denně přibývá spousta nových. Pokud se Vám zalíbilo na Sauto auto, můžete si jej uložit. Také Vám tento Sauto bazar umožňuje dát si do porovnání několik vozidel, o kterých uvažujete a následně se díky tomuto přehlednému porovnání lépe rozhodnete.

Sauto.cz - Prodej aut

Za zmínku stojí také, že existuje stránka m.sauto.cz, která je speciálně vytvořená pro mobilní telefony, kde je snadnější vyhledávaní. Zde si vyberete značky podle abecedy, například to může být Lada a pak už si dále lépe specifikujete hledaný vůz. Škoda sauto.cz má jako jednu z nejvyhledávanějších značek. Najdete zde téměř 14 tisíc inzerátů na tuto značku. Také je zde spousta inzerátů na značku Hyundai, která se v posledních letech dostává velmi do popředí, jelikož vyrábí kvalitní vozy za poměrně nízké ceny. Ovšem ani Ford, Chevrolet, Mazda, Nisan, nebo Kia se zde neztratí. Na závěr Vás ještě musíme varovat na jednu věc. A tou je podvod auto na Sauto. Jedná se o to, že některé přepravní společnosti používají Sauto bazar logo na svých internetových stránkách. Ovšem k tomu tyto společnosti právo nemají. Služba Sauto.cz nabývá každým rokem na oblibě mezi zákazníky, proto mnoho podobných online služeb doslova zbrojí, co se týče propagace a reklamy, jednou z nich je také konkurenční web autobazar.cz.

Jedná se o podobnou službu, a tedy přímou konkurenci. V porovnání se službou Sauto autobazar.cz používá mnohem lukrativnější a zaběhnutý název domény, který napřímo vystihuje, co na tomto webu může uživatel najít a v neposlední řadě se jedná také o název, který uživatelé hledají v souvislosti s autobazary nejčastěji.

Konkurenční prodej aut

Pokud byste například Vy chtěli najít nějaký autobazar a nevěděli jste jaký, co jako první do vyhledávače napíšete? Ano, odpověď zní autobazar. Pravdou také je, že narozdíl od Sauto autobazar.cz nedisponuje nejnavštěvovanějším českým vyhledávačem, který zajišťuje pro Sauto dokonalou reklamu. Pro jakou stránku se tedy rozhodnete je jen na Vás. Můžete si však říct, že co nebude mít Sauto autobazar.cz mít může, proto je dobré vždy sledovat nabídky na různých inzertních portálech.

Publikováno: 17. 10. 2023

Autor: Karel Čapek

Tagy: sauto | sauto autobazar.cz | sauto bazar | www.sauto.cz | sauto leasing | sauto.cz inzerce