Sdovolená.cz - Nabídka zájezdů online

Na stránce www.sdovolena.cz najdete největší český srovnávač zájezdů, který tvoří zájezdy několika desítek cestovních kanceláří, které mají zastoupení v České republice. Tuto službu provozuje společnost Seznam. Služba sdovolená.cz obsahuje tisíce různých zájezdů, které se dělí do mnoha kategorií. Nyní si povíme, jak vlastně sdovolena.cz funguje. Různé cestovní kanceláře se zde zaregistrují a následně za určité poplatky zde ukládají své cestovní nabídky. Následně může potenciální zákazník na Sdovolená vyhledávat tyto zájezdy a porovnávat ceny a kvalitu služeb s ostatními CK. Sdovolená je členem asociace cestovních kanceláří ČR (ACK ČR), díky čemuž nabývá na důvěryhodnosti. Na hlavní straně www.sdovolena.cz najdete několik tipů na zájezdy. Tyto tipy se pravidelně mění. Bývají to zájezdy za rozumné ceny s vysokou kvalitou komfortu. Dále na vrchní straně stránek www.sdovolená.cz máte přehledný vyhledávač, do kterého si zadáváte parametry Vaší dovolené. Základem je zvolit si zemi, kterou chcete navštívit, dále je zde kolonka "Odjezd nejdříve" a třetí hlavní kolonka je "Cena do". Poté můžete zaškrtnout políčko last minute.

Last minute zájezdy

Last minute zájezdy se staly především v posledních letech velice oblíbené. Výhoda je, že na Vaší dovolenou pojedete již za několik dní a cena je mnohdy výrazně nižší, než kdybyste si tuto dovolenou koupili o pár týdnů dříve. Nevýhodou však zůstává to, že mezi last minute zájezdy nemusíte naleznout destinaci, kterou si přejete navštívit. Dále si na sdovolená.cz můžete rozkliknout i podrobné hledání, kde se Vám navíc objeví další pokročilé vyhledávací možnosti, jako například délka pobytu, strava, jaký typ zájezdu hledáte, výběr cestovní kanceláře a mnoho dalších.

Sdovolená Vám také umožňuje ukládat si vybrané zájezdy do složky, abyste je poté měli hned po ruce a mohli si z těchto zájezdů vybrat ten, na který pojedete. Každý inzerát na sdovolena.cz obsahuje fotografie hotelu, či místa, kde budete ubytovaní. Dále zde máte krátký popis zájezdu a jaké je vybavení hotelu. Pokud se Vám nějaký zájezd z www.sdovolena.cz zalíbil a chtěli byste získat více informací, pak jednoduše klikněte na oranžovou ikonu "Ukaž zájezd na stránkách CK" a následně Vás to přesměruje na stránky CK, která tento zájezd nabízí.

Nejnavštěvovanější destinace

Sdovolená léto 2015 nabízí širokou škálu zájezdů do Čechy nejnavštěvovanějších zemí. Do Sdovolená Chorvatsko určitě patří. Češi do této země rádi jezdí z mnoha důvodů. Zaprvé tato země není daleko, takže zde bez problému zajedete i autem, díky čemuž se můžou snížit náklady za dopravu. Dále se Češi v této zemi snadno domluví, jelikož Chorvatština je velice příbuzná našemu jazyku. Najdete zde velmi krásné pláže, hezké hotely s kvalitním vybavením a ceny jsou velmi příznivé. Zájezdů Sdovolená 2015 do Chorvatska najdete mnoho. Pokud patříte mezi ty, kteří se neradi rozhodují na poslední chvíli, a chcete mít dovolenou dlouho dopředu vybranou, pak Vám Sdovolená léto 2015 nabízí v této zemi ty nejlepší zájezdy v předstihu.

Letní a zimní dovolená

Další ne méně významnou zemí, kterou Češi na sdovolena.cz vyhledávají čím dál více, jejichž známé písečné pláže se nacházejí na březích Černého moře, je Bulharsko. Zde se opět mluví slovanským jazykem, který je příbuzný tomu našemu, ovšem malý problém může nastat kvůli písmu, jelikož se zde nepoužívá latinka, nýbrž Cyrilice, což je vlastně azbuka, která je používaná téměř v celé východní Evropě. V této zemi najdete mnoho historických památek, a pokud zde nechcete jet v letních měsících, když je největší teplo, ale raději chodíte po památkách, pak pro Vás může být atraktivní třeba předem naplánovaná Sdovolená 2016 v podzimních, nebo jarních měsících. Sdovolená Řecko zahrnuje také mezi nejvyhledávanější země. Tato antická země je velmi bohatá na historické památky, mezi které patří starobylé chrámy, jako je Parthenón, který naleznete v Aténách. Poznávací zájezdy sdovolená 2015 v Řecku Vám nabídnou ty nejlepší zážitky, které si budete pamatovat po celý život. Ochutnejte bohatou Řeckou kuchyni, navštivte zde během výletů fungující kláštery, kde můžete vidět, jak dnešní mniši žijí.

Druhou nejvíce vyhledávanou antickou zemí na sdovolená.cz, je stát kde se dříve rozprostíral starověký Řím. Řeč je o státu jménem Itálie. Důvodů proč navštívit tuto zemi je mnoho. Pokud hledáte poklidné pláže, kde se budete moci opalovat celé dny a jíst skvělou Italskou kuchyni, pak pro Vás bude vhodná Sdovolená léto 2015 na Sicílii. Zajímá-li Vás antická kultura, tak to musíte bezpochyby navštívit Řím, ve kterém najdete snad nejslavnější a největší amfiteátr, jaký kdy byl v Římské říši postaven. Je to Koloseum. V tomto městě také najdete i papežský stát Vatikán, který každoročně navštíví nespočet lidí.

Destinace na letní dovolenou

Dovolená zima 2015 je v této zemi také velmi žádaná, jelikož na severu najdete mnoho vysokých hor, na kterých jsou sjezdovky nejrůznějších náročností. Dovolená zima 2015 se už blíží, proto si ji objednejte co nejdříve. Pokud byste chtěli vidět odlišnou muslimskou kulturu v Evropské části světa, pak je pro Vás Turecko jistě dobrou volbou. V posledních letech zde díky sponzorům začaly vznikat nové luxusní hotely a pláže. Pobyt v této zemi je pro občany ČR poměrně levný, proto se tato země stává čím dál více navštěvovanou. Můžete zde vidět mnoho muslimských chrámů, minarety a podobně. Sdovolená 2015 v Turecku Vám může mimo jiné nabídnout pouliční trhy, na kterých najdete obrovské množství značkového oblečení za velmi nízké ceny.

Další nejnavštěvovanější země je africký stát Egypt. Dovolená v této zemi vyjde o něco dráž z toho důvodu, že zde musíte cestovat letecky. Ceny na www.sdovolená.cz v této zemi začínají někde na 10 000 Kč/osobu. Do této země lidé velmi často jezdí v podzimních a zimních měsících, kde rtuť teploměru průměrně dosahuje i 30 stupňů. V této zemi najdete poslední ze starověkých sedmi divů světa, a tím jsou Egyptské pyramidy. Jsou to vlastně hrobky Faraónů, kteří se v těchto monumentálních stavbách nechávali pohřbívat i s jejich majetkem.

Na safari v Africe

Druhou nejnavštěvovanější africkou zemí je Tunisko. V této zemi najdete především pobytové zájezdy u moře. Je zde mnoho hotelů, kde je písečná pláž vzdálená pouze několik set metrů. Tato zem je velmi vhodná pro opalování a poklidném plavání v moři. Zapomenete zde na všední stres a pořádně si odpočinete. V letoviscích se bez problému domluvíte anglicky. Měna v této zemi je tuniský dinár. Sdovolená léto 2015 Vám přinese velmi teplé počasí a dny bez deště, není proto dnes již výjimkou plánovat dovolenou na dva, tři, nebo více let dopředu. Mnoho nabídek zájezdů má také i Španělsko.

Země, která je známá býčími zápasy, proti kterým vystupuje mnoho organizací na ochranu zvířat. Toto tradiční představení k této zemi patří a Španělé na něj nedají dopustit i přesto, že už kvůli tomu zahynula spousta lidí, když se snažili uniknout před rozzuřeným býkem. Sdovolená léto 2015 Vás zde opět nemusí přijít na velké peníze, jelikož se zde dá snadno dojet autem a cena se každým rokem snižuje.

Dovolená v Evropě

Také bychom neměli zapomenout na našeho souseda, kterým je Rakousko. V této zemi se mluví německy, ale domluvíte se i anglicky. Kromě památek zde najdete oblíbené Rakouské Alpy, kde se v létě chodí na turistické zájezdy a v zimě se zde naopak chodí lyžovat. Pokud zde plánujete lyžovat a chcete mít jisté místo na nejlepších sjezdovkách, pak se neváhejte podívat, co nabízí dovolená zima 2015 v Rakousku. Další nejnavštěvovanější zemí je Francie, do které se především jezdí díky hlavnímu městu Paříž. Toto město je například velmi známé díky Eiffelové věži, jejíž stavba byla dokončena v roce 1930.

Sdovolená 2016 v Paříži je navíc i velice vhodná pro děti, jelikož je zde obrovský Disneyland, který nabízí velké množství atrakcí, domy postavené na motivy těchto kreslených pohádek a mnoho dalšího. Také budete mít příležitost ochutnat francouzskou kuchyni.

Zájezdy do sousedních zemí

Poslední nejnavštěvovanější zemí je Velká Británie. V této zemi najdete mimo jiné zajímavé poznávací zájezdy do Londýna a okolí pouze na několik dní a za pár korun. Cesta zde může být autobusem tunelem, který vede přes moře. Anglie je země s bohatou kulturou a dlouhou tradici. Budete zde mít příležitost zlepšit angličtinu a poznat životní styl těchto lidí. Pokud zde pojedete ve správný čas, tak můžete navštívit fotbalové utkání nejslavnějších klubů světa. Kromě těchto uvedených zemí služba Sdovolená nabízí zájezdy do mnoha jiných oblastí.

Dovolená zima 2016 jde na této stránce velmi snadno dohledat. Lehce si vyberete dovolenou, která bude přesně podle Vašich představ. Pokud si s něčím nevíte rady, pak naleznete na sdovolena.cz kontakt ve spodní straně tohoto webu, kde Vám lidé k tomu určení pomohou s problémem.