Seznam Tip - Nabídka slev online

Seznam Tip je slevový portál, který provozuje společnost Seznam.cz od března roku 2011. Tento Tip Seznam umístil na hlavní stránku www.seznam.cz, kde jej můžete najít v pravém sloupci pod maily, nebo v levé spodní straně. Projekt můžete najít na přímé internetové adrese tip.seznam.cz. Nyní si povíme něco o tom, jak takový slevový portál vlastně funguje, co obsahuje, jaké má výhody a nevýhody. Seznam tipy vybírá skutečně různě. Může to být v podstatě cokoliv, co by nás mělo zaujmout. Kupříkladu to může být nějaká matrace, jídlo v restauraci, zájezd a podobně. Jde vlastně o to, že si nějaká firma nechá nabízet ve slevovém portále Seznam Tip své zboží či služby za výhodné ceny, které poté mohou po určitou dobu lidé nakupovat. Pokud si tuto věc, či službu zakoupíte, tak Vám následně během několika minut, nebo dní přijde od společnosti Seznam Tip kupon, který bude mít obsažen speciální a unikátní kód a Vy si jej následně vytisknete a můžete použít. Díky tomu, že si tuto věc koupí větší počet lidí, může si prodejce dovolit dát nižší cenu, takže budou všichni spokojení. Na hlavní straně tip.seznam.cz najdete vždy tzv. Seznam Tip dne.

Tento Tip dne Seznam vybírá podle toho, aby byl co možná nejzajímavější pro široký okruh lidí. Seznam Tip dne pravidelně mění, takže zde pokaždé najdete něco jiného, co Vás může zaujmout. Mimo tento Tip dne Seznam nabízí ještě další nabídky, zpravidla jich bývá do deseti, ale to není vždy pravidlem. Každý Tip Seznam umožňuje zakoupit pouze na omezenou dobu, bývá to většinou několik dní.

Pravidla služby

Po této době, si už tento kupon koupit nemůžete. Ukončené nabídky Seznam Tip již nikde v archivu nenajdete, zbytečně Vás tak tedy nezatěžují nabídkami, které jste možná propásli. Nevýhodou slevových portálu je, že kupon nemůžete zpět vyměnit za peníze a reklamovat jej nemůžete u tip.seznam.cz, ale přímo u prodejce. V době měsíců, kdy je léto, nebo zima za dveřmi zde ve slevách najdete hromadné slevy na rekreační a turistické pobyty jak v Česku, tak i v zahraničí. Například to je wellnes víkend pro dva sleva, která dosahuje i několik desítek procent. Seznam tipy vybírá tak, aby je bylo možno povětšinou využít v celé České republice.

Slevy na zájezdy

Zajímavé pobyty se slevou bývají zpravidla na několik dní do zajímavých oblastí, jako jsou například aquaparky, Disneyland, Legoland a podobně. Slevové pobyty jsou čím dál víc oblíbené, a proto se je cestovní kanceláře snaží nabízet právě na slevových portálech, jako je tip.seznam.cz. Každá jednotlivá akce Seznam Tip obsahuje minimálně jednu fotografii, dále stručný a výstižný popis produktu či služby. Pokud se rozhodnete zakoupit tyto Seznam slevy, pak budete mít na výběr ze dvou možností platby.

Bude to buď bankovním převodem, taková platba však bude trvat několik dní, nebo pomocí platební karty, kdy dostanete svůj kupón během deseti minut. Jakmile si zakoupíte nějaké Seznam slevy, pak je budete mít přehledně k dispozici v sekci tip.seznam.cz Moje kupony.

Jak Seznam Tip funguje

Navštivte tedy tip.seznam.cz/tip-dne, kde mají Wellness pobyty slevy nastaveno i více jak 50% a užijte si skvělou relaxační dovolenou za mnohem nižší ceny. Veškeré slevy Seznam důkladně vybírá od společností, kde se předpokládá férové jednání, aby se předešlo možným komplikacím. Také je dobré si přečíst před nakupováním smluvní podmínky, kde mimo jiné Seznam Tip podotýká, že je zakázáno zakoupené kupóny dále prodávat, hrozila by tak jeho neplatnost, a tedy ztráta vložených peněz. Nyní si povíme jak se hromadné slevy od tip.seznam.cz liší od ostatních slevových portálů. Za prvé zde nenajdete něco jako minimální počet zakoupených voucherů. Je jedno, zda si tyto hromadné slevy koupí jen 2 lidi, nebo 100. Také seznam.cz slevy netřídí podle místa. Na jiných portálech běžně najdete například kategorie "slevy Praha" nebo "Slevy Brno". Dále nabízí seznam.cz slevy pouze v omezeném množství. Není zde tedy zbytečně moc slev najednou, aby se poté zákazníci neztráceli v kvantech nabízených slev. Slevy Seznam zbytečně neopakuje v případě, že se kupónu prodalo malé množství. Pokud Vás zaujala nějaká Seznam Tip dovolená, pak jistě neváhejte a kupte si jí, jelikož lepší cenu těžko jinde najdete.

Slevomat

Na tip.seznam.cz/tip-dne najdete nejvýhodnější nabídku dne. Mezi nejznámější konkurenční portály patří bezesporu slevomat.cz. Tento patří mezi první slevové portály v České republice vůbec. Slevy jsou zde rozdělené podle měst. Například slevy Praha obsahují nabídky, které jsou z okolí hlavního města. Mimo slevy Praha jsou to například slevy Olomouc nebo slevy Brno. Nabídek, je zde skutečně nepřeberné množství. Jsou to například pobyty se slevou i více jak padesát procent.

Tento slevomat.cz má černé grafické zpracování stránky avšak i přesto je poměrně velmi přehledný. Dalším portálem, který následně vznikl, byly například slevy Vykupto, což je vlastně kopie Slevomatu. Dalším portálem je například slevy.cz, který funguje obdobným způsobem.

Slevy.cz a ostatní konkurence

Tedy, že si například koupíte slevy na pobyty v různých destinacích, přijde Vám voucher, který si vytisknete a následně jej využijete. Ovšem slevy.cz mají zase jiné nabídky a stránka je mírně odlišná. Dalším portálem, který lidé často využívají má název Slevy Dnes. Pravidelně mají Slevy Dnes více než 2000 aktivních nabídek, což je na jednu stranu výhodné, že máte velký výběr, ovšem často se v něm ztrácíte. Výprodej slevy těchto portálu však mnohdy nebývají tak výhodné, jak se ve skutečnosti uvádějí. Často jsou například slevy na pobyty udávané větší, než ve skutečnosti jsou, jelikož musíte například započítat dopravu, či si připlatit za jídlo, nebo za další služby.

Slevy na pobyty a mnoho dalších věcí také nabízí i portál Čapnito. Čapnito slevy začalo nabízet teprve nedávno a vzhledem k velké konkurenci je těžké říct, zda se udrží, nebo ne. Wellness víkend pro dva sleva více jak 50% vám nabídne slevový portál Pepa.cz. Tento portál pepa.cz slevy vybírá hlavně od cestovních kanceláří.

Agregátory slev

Slevy na Wellness pobyty, které si nemůžete nechat ujít, můžete vyhledávat v mnoha kategoriích. Slevy pobyty v současné době nabízí velké množství slevových portálů, proto musíme zmínit, že existuje stránka www.skrz.cz, což je jakýsi vyhledávač slev ze všech dostupných portálů. Pokud neradi nakupujete kupóny, pak nakupujte v klasických obchodech, kde se snaží nabízet kvalitní ceny za nabízené zboží. Například rozumná www.alza.cz sleva na elektroniku Vás překvapí. V kategorii www.alza.cz sleva najdete veškeré zlevněné zboží. Výběr slev je dnes opravdu široký a je jen na Vás, kterou si vyberete.

Publikováno: 17. 10. 2023

Autor: Karel Čapek

Tagy: seznam tip | seznam tip dne | tip.seznam.cz | seznam tip dovolená | seznam slevy