Seznam Videa - Vyhledávání videí online

Seznam přináší i speciální vyhledávač, který pod názvem videa.seznam.cz přináší mnoho zajímavých videí, včetně těch, která vytváří sám Seznam. Právě Seznam chce pomáhat hlavně mladým uživatelům, a ukázat jim, jak se vyznat v bezpečném užívání internetu. Co je pro ně bezpečné, a co již není. Velmi zajímavými videi tak přibližuje všechna nebezpečí a nástrahy, jak na internetu nenaletět. A koneckonců, nejen dětí se týká bezpečnost na internetu. I dospělí mají chuť se seznámit, ať již hledají pouhé kamarády a kamarádky, nebo vážnou známost. I dospělí vzhledem ke svým pracovním povinnostem, stále častěji nestíhají nikam chodit, a tak jim internet nabízí rychlou a dostupnou formu, jak se s někým seznámit, a jak třeba začít i nový život. Právě díky vyhledávači videa.seznam.cz, se můžeme podívat nejen na starší typy rizik, ale i na další, nová rizika, mezi něž patří i tzv. kyberšikana. Díky anonymitě internetu se totiž mnoho dětí, ale i dospělých, může dostat do situací, kdy z nich mohou lidé z druhé strany dostat nejen lechtivé fotografie, ale i čísla účtů, pinů nebo peníze.

Seriály online

Kromě toho vyhledávač videa seznam.cz, nabízí i různá specifická videa, která přináší různé seznamy dílů oblíbených seriálů, ať již českých, nebo zahraničních. A samozřejmě také obsahuje videa, která přináší trailery k připravovaným filmů, nebo i k filmům, které jdou právě do kin. Tak se může každý podívat na ukázky z oblíbeného filmu, nebo z očekávaného filmu. A mnohdy právě díky shlédnutí videa seznam.cz, si můžeme vybrat, na jaký film bychom mohli jít například do kina, nebo jaký film si koupit například na DVD.

Videoklipy

Díky stránkám videa.seznam.cz má ale každý uživatel přístup i k oblíbeným kapelám nebo písničkám. Můžeme se tak podívat na klip naší oblíbené kapely, nebo nás zaujme nějaká píseň či kapela v rádiu, a tak si můžeme najít klip, který jsme slyšeli, ale i další klipy této kapely. Stačí navštívit http://videa.seznam.cz/, a napsat název písně, nebo kapely a všechny dostupné klipy se hned objeví.

Takto můžeme samozřejmě najít i písničky nebo konkrétní píseň od oblíbeného zpěváka či zpěvačky, a to nejen těch českých a slovenských, ale i zahraničních. Stačí zadat jméno zpěváka, anebo zpěvačky, a opět se v nabídce objeví mnoho jejich písní.

Vyhledávání videí online

Ve chvíli, kdy zpěvák, zpěvačka či kapela nemají k dané písni klip, objeví se alespoň jejich fotka spolu s písní. Mnohdy je zde ale video přímo z vystoupení nebo koncertu, a to se pak snadno každý může, alespoň na chvíli, dostat úplně někam jinam. Rázem se tak kdykoli a kdekoli můžeme ocitnout na jiném místě, a alespoň na chvíli zapomenout na své starosti a trápení. Najdeme zde ale také videa s ústředními písněmi různých filmů a seriálů, ať hraných nebo kreslených. Jsou zde ale také různé rozhovory a postřehy našich oblíbených zpěváků, zpěvaček, skupin, ale i herců nebo hereček. Mezi velmi oblíbené pak patří i různé duety, které vznikají často kvůli specifickému vystoupení, anebo kvůli vydání nového CD. Interpreti chtějí své CD obohatit o něco zajímavého, a tak vznikají skvělé duety. Vyhledávač Seznam videa nabízí mnoho zajímavého ale i těm nejmenším. Pobavit se tak mohou rodiče, dospívající i malé děti. Pro ně je tady nepřeberná nabídka různých pohádek.

Pohádky online

Z těch českých, klasických, nechybí Maxipes Fík, Jája a Pája, Krteček, Bob a Bobek, Kocour Mikeš, Víla Amálka, Pejsek a kočička, nebo Pojďte pane, budeme si hrát. Najdeme tu ale také zahraniční kreslené pohádky, mezi nimiž vedou Šmoulové nebo Pokémoni. Stačí zapnout seznam videa, což zvládnou i samotné děti, anebo jim pomohou rodiče či sourozenci, a začne hrát pohádka, kterou dítě miluje.

Videa pro děti

Nebo naopak můžeme dítěti najít díly animovaných seriálů, s oblíbenými postavičkami, které neznají, nebo je viděly pouze jednou. Děti totiž velmi často vyžadují sledování nebo opakování stále stejných dílů, které se jim líbí. Tak je často umí i nazpaměť. A tím se učí nejen rozpoznávat různé věci a postavy, ale i jejich činnost. A nejvíc se pomocí pohádek učí novým slovům, a tím se je naučí i dříve vyslovovat. Takové děti potom i velmi často začnou mluvit dříve než ty děti, kterým takové podněty chybí.

Publikováno: 17. 10. 2023

Autor: Karel Čapek

Tagy: seznam videa | videa.seznam.cz | seznam videa celebrity