Super.cz - Novinky ze světa celebrit

Portál super.cz je bulvární web, který provozuje firma Seznam společně s vydavatelstvím Borgis. Podle dostupných informací navštíví tento web týdně více jak 1,8 miliónů lidí. Seznam Super.cz na webu prezentuje tak, aby především nabízel nejrůznější články známých osobností. Pokud chcete číst bleskově bulvár, pak jste na správné adrese, jelikož zde denně přibývá několik článků o nejnovějších okamžicích ze života smetánky. Obecně jsou nejčastějším tématem skandály, kterých se v posledních dnech dopustily známé České i světové celebrity. Pokud patříte mezi ty, kteří rádi čtou bulvár, pak jistě musíte vědět, že články mnohdy obsahují dezinformace a často jsou události přibarvovány, než jaké byly ve skutečnosti. Je také ale nutno říci, že seznam.cz super.cz neprovozuje pouze za účelem informovat o skandálech a tudíž nešíří pouze skandály a pomluvy, jak by to mohlo na první pohled vypadat, ale také v článcích často najdete fotografie a videa, které celebrity dobrovolně natočily s redaktory super.cz.

V minulosti tato internetová stránka vypadala podobně jako například bulvár Aha, tedy byla roztříděna do různých kategorií, byla zde bohatá diskuze návštěvníků a podobně.

Pikantnosti ze světa celebrit

Od dubna roku 2011 však byla stránka www.super.cz radikálně pozměněna. Především byly odstraněny zmiňované kategorie a diskuse. Články jsou tady časově řazené za sebou. Podle odborných kritiků to byl od firmy www.seznam.cz, která provozuje portál super.cz velice odvážný krok, ale zdá se, že se tento web dobře uchytil a lidé jej mají v oblibě pro jeho jednoduchost a kvalitní články. V současné době se pozadí super.cz neustále mění a to podle toho, jaké celebrity právě sledujete a čtete.

Nejčastější barva pozadí však bývá sytě červená nebo modrá. V popředí je vždy nejnovější článek s větší fotografií a po kliknutí se Vám zobrazí daný text. Ještě nad tímto nejnovějším článkem najdete vyhledávač, kde zadáte jméno hledané slavné osoby a následně Vám vyjedou články na toto jméno.

Nahé celebrity

Nahé celebrity super.cz také mimo jiné často přidává, jelikož jsou velmi vyhledávaným tématem především u mužů. Za zmínku také stojí, že seznam.cz super.cz vylepšil o to, že když v článku narazíte na jméno nějaké známé osobnosti, tak bude toto jméno podtrhnuto červenou barvou a pokud na ni kliknete, zobrazí se Vám články právě na tuto osobnost. Články na téma nahé celebrity super.cz přidává pravidelně, takže si jistě každý přijde na své. Články SuperStar 2013 super.cz obohatil o zajímavé rozhovory a fotografie ze zákulisí. Dozvíte se zde zajímavé informace jak o účastnících této soutěže, tak i o porotcích, mezi něž patří například mladá zpěvačka Eva Farna. Je tedy velmi pravděpodobné, že i články o SuperStar 2014 super.cz bude psát podobným způsobem. A možná, nebo spíše zcela jistě se dočkáme i toho, že se bude na SuperStar 2015 super.cz také podílet mnoha zajímavostmi ze samotné scény, tak také ze zákulisí života účinkujících jako doposud. Lidé mají velmi rádi skandály.

Proto téma Agáta Hanychová super.cz velmi často využívá a píše o této osobnosti, vyznačující se skandály. Najdete o ní tedy dlouhé články se spousty fotek a videí. Nesmíme zapomenout na to, že www.seznam.cz super.cz odlišil od ostatních bulvárních serverů hlavně v tom, že hlavním cílem není co nejvíce zesměšnit známé osobnosti. Pokud hledáte pouze nahé české celebrity, pak byste měli navštívit například nejznámější bulvár Blesk.

Blesk a ostatní konkurence

Články tohoto deníku si můžete buď zakoupit v obchodě a nebo si je přečíst na jejich internetových stránkách. Úspěch je založený na tom, že www.blesk.cz celebrity pouze zesměšňuje a mnozí lidé se tím velice baví. Mnoho lidí zajímá kategorie celebrity na ostro a jednoduše je chtějí vidět, ovšem často zde dochází k tomu, že jsou tyto fotografie upravovány, a tedy mnohdy nejsou autentické. Nicméně je pravda, že téma nahé celebrity patří mezi nejvyhledávanější články, které nám dnešní bulvár nabízí.

Mezi další portály tohoto typu jistě patří ne příliš známý spy.cz bulvár, který mimo jiné nabízí různé soutěže, kde můžete třeba vyhrát nějakou kosmetiku, tělové krémy a jiné. Také zde najdete články, které jsou určené "jen pro muže". Pokud Vás nezajímají pouze skandály, pak je pro Vás www.super.cz tou pravou stránkou, kde dávají články smysl a jsou více založené na pravdě. Seznam super.cz neustále vylepšuje a čas od času udělá i nějaké větší změny.

Publikováno: 17. 10. 2023

Autor: Karel Čapek

Tagy: super.cz | www.super.cz | nahé celebrity | seznam.cz super.cz | bulvár | celebrity