Zboží.cz - Srovnání zboží online

Seznam svým uživatelům nabízí pomoc při výběru různého zboží pomocí služby zboží.cz. Při zadání webové adresy www.zbozi.cz, se objeví originální nabídka různých odvětví s různými výrobky. Mezi velmi vyhledávané patří skupina, která nabízí filmy, knihy a hudbu. Zde je pak v nabídce nejen pro milovníky knih, ale i pro žáky základních škol, studenty středních škol a učilišť, i pro vysokoškoláky, více než 42 000 knih. Služba Zboží.cz tak nabízí učebnice, mapy, slovníky a populárně naučná literatura pak představuje téměř polovinu z nabídky všech knih. Při výběru knih tedy stačí pouze kliknout na seznam knih, a okamžitě se objeví konkrétní rozdělení, pro dospělé, pro děti a mládež, mapy s průvodci, a také populárně naučné knihy pro děti a zvlášť pro dospělé. Nechybí zde ani beletrie pro děti a pro dospělé, různé typy slovníků a audio knihy. Hledání knih pak může být dvěma způsoby, buď necháme nastavené řazení, nebo si vybereme řazení dle abecedy.

Pak stačí, stále na stránkách zbozi.cz, označit kategorii, a objeví se nám další skupiny knih, jako například romány, poezie, komiksy, citáty, náboženství, biografie, kuchařky, duchovní literatura, medicina, český jazyk a mnoho dalších. V těchto skupinách již hledáme konkrétní název nebo autora, případně i vydavatele. Pro milovníky filmů a hudby jsou pak v nabídce různé styly a žánry. Na zboží.cz Seznam také umožnil, aby se po zadání výrobku objevilo na výběr, zda máme zájem o nové nebo bazarové filmy či hudbu, a také si můžeme vybrat řazení, od nejlevnějších nebo od nejdražších publikací. Pokud hledáme toto zboží pouze dle ceny, i to vyhledávač zbozi.cz umí. Navíc lze vybírat i dle výrobce či vydavatele, a dle žánru.

Srovnání cen elektroniky

Tento vyhledávač nabízí i výběr elektroniky a domácích spotřebičů. Často totiž většina z nás hledá nový spotřebič, protože se mu starý poškodil, nebo přestal úplně fungovat. Anebo toužíme po novince, která nám ušetří mnoho času. I proto zboží.cz nabízí kromě kuchyňských spotřebičů, i pračky, sušičky, vysavače, žehličky, inhalátory nebo přístroje na úpravu vlasů. V nabídce je však mnohem více výrobků, včetně televizorů, kamer, fotoaparátů či přehrávačů. Nechybí zde ani herní konzole, domácí kina, projekční technika či audio.

Srovnání cen oblečení

Pro rodiny s dětmi a maminky nejen na mateřské dovolené pak zbozi.cz nabízí oblečení pro děti všech věkových kategorií, ale i různé potřeby pro miminka, jako jsou kočárky, kojenecké potřeby, chůvičky, chodítka, postýlky nebo autosedačky. Najdeme zde ale také kostýmy na různé dětské maškarní plesy, školní potřeby, včetně speciálních batohů a v neposlední řadě i kvalitní dětský nábytek.

Mimochodem to, že je portál zboží.cz od seznamu mezi uživateli velmi oblíbený a často jej vyhledávají svědčí také i to, že dle statistiky uživatelé každý měsíc více, než 4000x zadají překlepový vyhledávací výraz zboží c.z. a na druhém místě s více, než tisíci dotazy měsíčně lidé zadávají překlepový výraz www zboží c.z. Byť se jedná o překlepy, i tak se uživatelé často dostanou tam, kam chtějí.

Srovnání cen zboží online

Nezanedbatelná je také nabídka oblečení a módy pro muže a ženy, včetně nabídky různých módních doplňků, jako jsou kabelky či sluneční brýle, anebo kvalitní hodinky a šperky. Ty jsou vhodné nejen pro ženy, ale i pro muže. Díky funkce zboží.cz porovnání cen pak můžeme snadno vybrat mezi stejnými výrobky, ten nejlevnější, a tak ušetřit nemalé peníze. Při koupi dámského či pánského oblečení pak najdeme na www.zbozi.cz nejen trika, mikiny, svetry či bundy, ale i kvalitní a dobře padnoucí spodní prádlo a termoprádlo, které nabývá na oblibě. A není divu, hodí se jak v zimním počasí, tak i v létě nebo při sportu. Toto termoprádlo umí dokonale vsáknout pot a nestudí. Je totiž vyrobené z velmi kvalitních materiálů, pro které není problém odvádět z těla vlhkost. Tím nedochází u lidí k nachlazení, ať již při sportu, či v nízkých zimních teplotách. Pomocí zboží.cz porovnání cen pak snadno najdeme širokou nabídku pánských a dámských typů termoprádla.

Pro muže jsou to například trika s krátkým či dlouhým rukávem, spodky, ale i mikiny nebo speciální boxerky. Pro ženy pak můžeme najít kalhotky, spodky, nátělníky, trička a mikiny. Toto termoprádlo je totiž vyráběno speciálně pro muže a pro ženy, a proto dobře padne i na daných rozličných partiích našich těl. Díky zboží.cz porovnání cen si ale snadno vybereme i z různých, i těch nejnovějších, typů telefonů a navigací, sportovních potřeb, dále pak z kancelářských potřeb a z kancelářské techniky. Ať již hledáme toto vybavení pro firmy, nebo pro soukromníky.

Ostatní kategorie

Nabídka je pestrá u všech odvětvích, a nechybí zde téměř nic. Mezi speciální nabídky pak patří i ty, kde si na své přijdou řidiči. Jsou zde totiž nejen pneumatiky, autobaterie a další autodoplňky, ale také auto Hi-Fi, autosedačky, autonabíječky nebo střešní nosiče. Pro majitele bytů, domů, chat a chalup nabízí zboží.cz seznam nejen přístroje a potřeby pro zahradu a venkovní nábytek, ale i nábytek pro vnitřní vybavení, různé typy osvětlení, vytápění nebo různé druhy bazénů, vířivek, saun a infrasaun.

Zboží.cz od Seznamu se řadí mezi nejpoužívanější porovnávače zboží u nás, konkurencí je pak například portál Heureka.cz, nebo desítky ostatních podobných portálů, které se však netěší takové oblibě, jako má právě služba Seznam Zboží.

Publikováno: 17. 10. 2023

Autor: Karel Čapek

Tagy: zbozi.cz | seznam zbozi | zbozi.cz porovnani cen | www.zbozi.cz | zbozi.cz seznam